Soğutma Kabinleri Tamir Servisi

 

  Pastane . kasap, hastahane, kebabcı, soğuk hava depoları, market,  ve alışveriş merkezleri gibi gıdaların bozulmadan uzun süre saklamak isteyen tüm işletmeler soğutma kabinlerine ihtiyaç duymaktadır. Soğutma kabinleri oldukça komplike çalışma prensibine dayalı çalışan ürünler olduğundan bakım ve tamir hizmetleri uzman kişiler tarafından yapılmalı ve hızlı servis ağına sahip olmalıdır. 35 yıllık deneyimimizle soğutma kabinleri tamir ve bakım hizmetlerini uzman kadromuzla garantili olarak vermekteyiz.

  Bir çok farklı dizayna sahip olmakla beraber kasaplar, lokantalar, şarküteriler aynı çalışma prensibi ile işleyen soğutma kabinleri kullanmaktadırlar. Arızalandıklarında hızlı ve doğru bir şekilde tamir edilmeli sakladığı ürünleri doğru derecelerde korumaya devam etmelidir. Her türlü soğutma kabini arızalarınız için bizlerle iletişime geçebilir ve garantili hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

1, “Soğutma Kabinleri Tamir Servisi” hakkında görüş bildirdi

  1. Merhaba, bu bir yorumdur.
    Yorumu silmek için oturum açarak gönderi'leri ve yorumları görüntülemeniz yeterlidir. Burada yorum ve gönderileri düzenleyebilir ya da silebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir